fbpx

Przepraszamy za spóźnioną dostawę mapy

Drodzy klienci,
Z góry dziękujemy za zamówienia i zaufanie do naszego wydawnictwa. W dzisiejszych trudnych czasach w UE wszystko się komplikuje z powodu wojny na Ukrainie. Nasze dostawy materiałów, a zwłaszcza kartonów, są opóźnione o ponad 3 miesiące. Dlatego mapy na polski rynek zostaną dostarczone dopiero w ostatnim tygodniu czerwca 2022 roku.

W ramach przeprosin dla wszystkich naszych klientów wyślemy kolejną książkę ZA DARMO. W podziękowaniu od nas za oczekiwanie i komplikacje otrzymasz voucher na kolejną mapę ze zniżką 50%.

To świetna kompilacja dla nas wszystkich i irytująca. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza mapa. To prawdziwy unikat w języku polskim, który już niedługo znajdzie się w Twojej bibliotece.

Jeśli chcesz odstąpić od umowy, możesz przesłać nam numer IBAN i SWIFT, a my zwrócimy pieniądze na Twoje konto. Jeśli jesteś zainteresowany, z przyjemnością wyślemy książkę za pobraniem na Twój adres. Kontakt e-mail: info@chronologie-lidstva.cz lub możesz skontaktować się z nami pod numerem: +48 530 397 162

Jeszcze raz przepraszamy za kompilację i wierzymy, że będziecie zadowoleni tak samo jak nasi klienci w Czechach na Słowacji oraz przygotowujemy się w Niemczech.

Zbyněk Čep – Właścicielka wydawnictwa Nakladatelství Andělská Křídla s.r.o.

Kup książkę już dziś!

Ta wyjątkowa książka będzie wyjątkowa w Twojej bibliotece lub możesz ją kupić jako idealny prezent dla bliskiej Ci osoby.