fbpx

Gwarantowana dostawa map na sezon świąteczny 2022

Drodzy Czytelnicy,
Z góry przepraszamy wszystkich za opóźnienie w dostawie map w 2021 roku i wiosną 2022 roku. Dziś w Polsce rozesłano ponad 300 map. Każdy klient, który zamówił mapę, otrzymał nie tylko mapę, ale także prezent. Każdy klient, który poprosił o pieniądze, otrzymał zwrot pieniędzy. Nasza firma działa w Czechach od 4 lat i sprzedaliśmy ponad 4000 map.

Do naszego magazynu w Ostrawie dostarczono dziś kolejne 2000 egzemplarzy Chronologicznej Mapy Historii Świata w języku polskim. Łącznie wyprodukowaliśmy 6000 szt. To niezwykłe wydarzenie jest dla nas ogromną przyjemnością, ponieważ spóźniliśmy się 3 miesiące. Opóźnienie to było spowodowane wojną na Ukrainie.

Chcielibyśmy więc zapewnić wszystkich, że magazyn jest gotowy na Boże Narodzenie i będziemy mieli czas na rozesłanie prezentów do każdego dnia Bożego Narodzenia. Wszyscy nasi czytelnicy, którzy zamówią mapę najpóźniej do 15.12.2022 otrzymają od nas 100% gwarancję dostawy.

W imieniu naszej firmy jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie spowodowane COVID 19 i wojną na Ukrainie. Jako właściciel firmy, który odpowiada za każdy pojedynczy wydruk, OSOBIŚCIE GWARANTUJĘ, że wszystko będzie dobrze.

Wszystkim czytelnikom życzymy przyjemnego studiowania map chronologicznych i czekamy na Wasze reakcje, gdy będziecie mieli mapę w domu.

Kierownik firmy i współwłaściciel
Zbyněk Čep

Kup książkę już dziś!

Ta wyjątkowa książka będzie wyjątkowa w Twojej bibliotece lub możesz ją kupić jako idealny prezent dla bliskiej Ci osoby.